Dotknij Mnie - Polski Dizajn


Rysuj trasę
dojazdu »


Długa 62/63, 80-831 Gdańsk
tel.: 58 351 18 07


mail: sklep@dotknijmnie.pl
www: http://dotknijmnie.pl


Dotknij Mnie - sklep z polskim designem w samym centrum Gdańskiej Starówki

„Dotknij mnie – Polski Dizajn” oznacza „dotknij mnie” bo naprawdę istnieję! Istnieje „Polski Dizajn” pomimo rozlicznych przeciwności. Żyje jest unikatowy i bardzo wartościowy. „Dotknij Mnie” oznacza także, jestem tutaj na Długiej w Gdasku i można mnie dosłownie i w przenośni „Dotknąć”!

Prezentujemy i promujemy młodych polskich projektantów i polskie wzornictwo. Tworzymy miejsca, gdzie oferujemy naszym klientom wyjątkowe i limitowane wyroby. Promujemy wyroby artystyczne oraz przedmioty codziennego użytku, które są dziełem młodych polskich projektantów, a także produkcję przedmiotów artystycznych opartą na wzorach z lat 50-tych i 60-tych, które do dzisiaj zachwycają swą dizajnerską innowacyjnością.

W swoich działaniach zostaliśmy zainspirowani wystawą „Chcemy być nowocześni. Polski design 1955–1968 z kolekcji Muzeum Narodowego w Warszawie” , która pokazała jeden z najciekawszych okresów w polskim wzornictwie, architekturze wnętrz i sztuce użytkowej. Wierzymy głęboko, że to nie ostatni ze „Złotych Okresów” polskiego dizajnu. Naszym partnerem w Trójmieście jest Instytut Sztuki „Wyspa”. Wspólnie staramy się promować współczesną sztukę „Młodego Gdańska”, co ma duży wpływ na charakter naszego miejsca, mocno wyróżniający się na Długiej. Naszym celem jest stworzenie przyjaznego i wartościowego miejsca spotkań z polskim dizajnem i ich twórcami.

Serdecznie zapraszamy!


Umieść Udostępnij

O NAS

Spacerem.pl to portal oparty o technologię panoram sferycznych. Prezentujemy piękno polskich miast, ich zabytki, ciekawe miejsca, bazę hotelową, gastronomiczną, lokale handlowe i usługowe, firmy. Stale powiększamy listę prezentowanych obiektów.więcej »

Serwisy miejskie spacerem.pl

 » Kołobrzeg • 1243 panoram
 » Sopot • 354 panoram
 » Gdynia • 875 panoram
 » Gdańsk • 276 panoram
 » Wrocław • 406 panoram
 » Krynica • 317 panoram
 » NowySącz • 774 panoram
 » Zakopane • 339 panoram
 » Drewniana Małopolska • 232 panoram
 » Góry • 1032 panoram
 » Więcej »

 » Spacerem.pl w Twoim mieście »

Oferta

Oferujemy wykonanie prezentacji panoramicznej - wirtualnego spaceru po Twojej firmie. Wykonany przez nas wirtualny spacer będzie prezentowany na portalu SPACEREM.PL, można go też umieścic na własnej stronie www, czy też portalach społecznościowych, jak Facebook, czy Nasza Klasa. Istnieje możliwość wykonania wirtualnego spaceru całkowicie BEZPŁATNIE. więcej »