Restauracja Malinowy Ogród


Rysuj trasę
dojazdu »


ul. Pegaza 2, 80-299 Gdańskwww: http://www.malinowyogrod.pl/


Restauracja "Malinowy Ogród" położona jest w otoczeniu zieleni, jednej z najbardziej uroczych dzielnic Gdańska. Jest jednocześnie łatwo dostępna pod względem komunikacyjnym. Pobliska obwodnica Trójmiasta oraz Port Lotniczy sprzyjają zarówno spotkaniom biznesowym jak i obiadom rodzinnym.
Dzięki wyśmienitej kuchni, profesjonalnej obsłudze i gustownym wnętrzom zapewnia wspaniały klimat oraz dostarcza niezapomnianych wrażeń smakowych i estetycznych. Dania powstają z najwyższej jakości wyselekcjonowanych składników, co powoduje, że ich smak i aromat na długo pozostają w pamięci. Z przyjemnością organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe takie jak urodziny, chrzciny, przyjęcia komunijne, obiady po ślubie i wiele, a także spotkania biznesowe, szkolenia, konferencje, imprezy firmowe.

Mile widziani w restauracji są mali smakosze, dla których zostało stworzone delikatne i smaczne menu dziecięce. Ponadto, w każdą sobotę oraz niedzielę na terenie restauracji Księżycowa Bajka proponuje gry i zabawy dla najmłodszych! Restauracja posiada również certyfikat "Restauracja Przyjazna Dziecku". Oferta Restauracji jest bardzo bogata i urozmaicona. Do najciekawszych propozycji należą niedzielne brunche oraz piątkowe koncerty z degustacją dań. Zarówno piątkowa jak i niedzielna oferta to szeroki wybór dań z różnych zakątków świata, serwowana w formie stołu szwedzkiego. Tematyki poszczególnych bufetów zmieniają się cyklicznie i można delektować się daniami z kuchni włoskiej, hiszpańskiej, portugalskiej, azjatyckiej, kresowej . itd.

Restauracja "Malinowy Ogród" w swojej ofercie ma także usługi cateringowe na terenie Polski oraz w krajach unii europejskiej. Dysponuje wysokiej jakości sprzętem cateringowym, dzięki któremu usługi świadczone w terenie są najwyższej jakości i nie odbiegają w żaden sposób od usług świadczonych w Restauracji! Dzięki własnej logistyce, wysokiej jakości sprzętowi oraz wykwalifikowanemu personelowi Restauracja może przygotować catering nawet dla 4000 osób na terenie nie tylko Polski, ale całej Europy. Poparte jest to zdobytym doświadczeniem podczas organizacji imprez poza granicami kraju.


Umieść Udostępnij

O NAS

Spacerem.pl to portal oparty o technologię panoram sferycznych. Prezentujemy piękno polskich miast, ich zabytki, ciekawe miejsca, bazę hotelową, gastronomiczną, lokale handlowe i usługowe, firmy. Stale powiększamy listę prezentowanych obiektów.więcej »

Serwisy miejskie spacerem.pl

 » Kołobrzeg • 1243 panoram
 » Sopot • 354 panoram
 » Gdynia • 875 panoram
 » Gdańsk • 276 panoram
 » Wrocław • 406 panoram
 » Krynica • 317 panoram
 » NowySącz • 774 panoram
 » Zakopane • 339 panoram
 » Drewniana Małopolska • 232 panoram
 » Góry • 1032 panoram
 » Więcej »

 » Spacerem.pl w Twoim mieście »

Oferta

Oferujemy wykonanie prezentacji panoramicznej - wirtualnego spaceru po Twojej firmie. Wykonany przez nas wirtualny spacer będzie prezentowany na portalu SPACEREM.PL, można go też umieścic na własnej stronie www, czy też portalach społecznościowych, jak Facebook, czy Nasza Klasa. Istnieje możliwość wykonania wirtualnego spaceru całkowicie BEZPŁATNIE. więcej »